niedziela, 4 lipca 2010

Czy to jest bezpieczne do tej pory twój kolega?


teksty chwytliwe, a gdy życie jest folią w dół na ciebie nawet nie parasol może lepiej bliski przyjaciel. Ale należy zbyt wygodne, z kolega?

Nowe badania z randki online Friends Reunited stronie internetowej w Wielkiej Brytanii - która pomaga starych kolegów skontaktuj się ze sobą - twierdzi dostępna kolegów może być miejscem na rozpoczęcie polowania na miłości.

Strona spokesowman Rhoda Breakell powiedział: "Chcieliśmy dowiedzieć się, czy celownik naprawdę zepsuć pięknej przyjaźni. A także znaleźć ludzi, którzy rozpoczynają się szuka miłości i kończy się nawzajem jak najlepszych przyjaciół.

I wydaje się, że Harry i Sally zespół naprawdę istnieje.

Niewiele ponad 35 procent kobiet i 41 procent mężczyzn, którzy wzięli udział w sondażu, że ich "najlepszym przyjacielem" jest członkiem przeciwnej płci.

Celownik kolegów jest najbardziej powszechne wśród osób w wieku między 35 a 55, pokazano obie strony zajmuje trochę czasu, aby zebrać się na odwagę.

Ponad połowa kobiet i dwie trzecie mężczyzn za prosząc kolegów na randkę, ale ma do sprzecznych wyników dla tych, biorąc pograzaja

Jednej trzeciej randki nadal jedna trzecia z powrotem do bycia przyjaciółmi ponownie i końcowego trzecie nie mówiąc nawet więcej!

"Najlepszy przyjaciel rzeczywiście celownik sprawia, że wiele sensu, bo przecież, głębokiej przyjaźni, jest podstawą wszelkich trwałych relacji romantyczną", stwierdza Rhoda.

Ale jeśli myślisz o celownik partnera, uważaj przestrodze opowieść o Britney Spears.

Krótkotrwały związek pop księżniczki i spadł z Louisiana przyjaciela z dzieciństwa, Jasona Allena Alexandra, nie wyszło tak dobrze.

Dwóch w 2004 r. poślubił w Las Vegas, uchylił jednak ślub tylko dwa dni później.

8 Dating Mistakes Even Smart Women Make