środa, 30 czerwca 2010

12 Things You Don't Know About Women


Sprawdź relacji i doradztwa celownik można wykorzystać w inny sposób odwracają uwagę od tych pań sławna. Teraz przestać patrzeć się i przejść się lepszym człowiekiem.

1. Christina Applegate

"Zadzwoń do nas natychmiast. , Że "trzy dzień" biznes nie ma zastosowania. Jesteśmy starsi, i nie mamy czasu na śruby wokół. Czekać zbyt długo, a my tracą zainteresowanie. Zaufaj mi na ten jeden. "

2. Courtney Cox

"Jesteśmy zwrócenie baczniejszej uwagi na swoje ręce, niż myślisz. Jest to na tyle złe, jeśli nie masz męski ręce, ale jeśli Twoje paznokcie są dłuższe niż u nas, nie zapomni. "

3. Padma Lakshmi

"Niektórzy z nas wolą boks do jogi. Nikt z nas nie lubi faktycznie Pilates.

4. Alyssa Milano

"Kobiety od urodzenia są samoświadomość. To nie jest wyborem, jest to genderwide stanie. Na zły dzień, patrzę w lustro i zobacz moje dziesięć kilo-cięższe alter ego. Ma na imię Berta. W dniu naprawdę źle, Bertha widzi ją dwieście funtów, cięższe alter ego. Ma na imię Brian Dennehy.

5. Poppy Montgomery

"Biorąc pod uwagę, czy nie zwrócić się dziewczyna boisz się rozmawiać, o tym pamiętać: Nie ma znaczenia, kim jesteś i jak wyglądasz, to zawsze pochlebne, gdy trafisz na nas. Zawsze. "

6. Tea Leoni

"Supertajne: Jeżeli nie jesteśmy w ciemno lub w nocy nie ma światła w łazience, WC całość miejsc jest przesadzone i służy do kontrolowania ciebie.

7. Mariska Hargitay

"Kochamy to, że zajmuje się tylko dwanaście minut, aby dostać gotowe na wszystko, czy to czarny krawat] przypadku [lub koszykówkę. Gdy trwa to dłużej niż ... co ty robisz tam? "

"Jesteśmy o naszych szyjach. Zapraszamy do spędzenia tam tyle czasu, ile chcesz ".

8. Emily Deschanel

"Nawet jeśli mamy tylko umawiał się kilka tygodni, nie wprowadzają nas jako" przyjaciel pani - czy to jest dokładnie to, co my się ".

9. Jenna Fischer

"Jeśli natrafisz na swoją byłą dziewczynę w miejscach publicznych, pierwsze co należy zrobić, to umieścić ramię wokół nas. I jeśli mamy przedstawić się, jesteś w duże kłopoty. "

10. Julie Delpy

"Musimy się być dostępne przez cały czas, ale nie zawsze podnieść nasze telefony podczas rozmowy. Zdajemy sobie sprawę, wydaje się to podwójne standardy, jeśli chcesz, aby to omówić jeszcze bardziej, wystarczy zostawić wiadomość. "

11. Maria Bello

"Obawiamy się zaangażowania, także. Możesz pomyśleć, spędzamy czas kombinuje sposobów pułapkę was do małżeństwa, ale wielu z nas bardzo zadowolony jest niezależne i autonomiczne. Poza tym, nie jesteśmy w żadnym pośpiechu, aby zamknąć lusting po młodych Calvin Klein modeli.

12. Kyra Sedgwick

"Nasi przyjaciele nie mają wrogów, a nasi wrogowie nie lepiej zostać przyjaciółmi."

Speed Dating for Dummies