piątek, 4 czerwca 2010

Szybką drogę do miłości?


Następnym razem ktoś daje sygnał w ruchu, to nie może być wskazanie skręcić w prawo. Lub zapraszamy do wyścigu. Lub nawet do wyrażania wściekłości na drodze.

To może być początek czegoś romantycznego.

Autostrady stała się kolejnym przystankiem w Internecie celownik sceny. Bezpłatny serwis internetowy, Flirtingintraffic.com, zadebiutował sześć miesięcy temu jako sposób łączenia ludzi, którzy się złapać oko, podczas gdy przechodzi.

"Hak jest to, że ktoś może cię poznać, a nie widząc nigdy ponownie po świetle zmian," powiedział Jennifer Litz, 24, San Antonio. Blogger, Litz w zeszłym miesiącu został wybrany spośród setek kandydatów na ekspertów stronie flirty.

Użytkownicy serwisu mogą wypełnić i przesłać online biografia strzał głową. Będą się Flirting ID, które można wydrukować na owal naklejki zderzak. Kierowcy mogą flirt zza kierownicy lub rozwinięcie jej poprzez notował ID i zapoznanie się online.

Niektórzy ludzie jęczą na myśl, widząc, jak jeden flirt rozproszenia jazdy na listę, która zawiera rozmowy na telefon komórkowy, oglądanie telewizji, stosowania makijażu i jedzenia. I funkcjonariuszy organów ścigania powiedzieć ktoś może przyciągnąć niebezpiecznych.

Litz ale powiedział, że flirt może być subtelne - "nie powiesić przez okno i fali" - i stosunkowo bezpieczne, ponieważ ludzie przekazują początkowo na stronie, a nie osobisty e-mail. Strona miała ponad 1 mln odsłon w czerwcu i ma ściągnięte w 7500 członków w całym kraju.

Zaloty zza kierownicy pomaga kandydatów przebierać w sposób, który nie wiele stron internetowych, Litz powiedział.

Ludzie mogą powiedzieć od razu, czy czują się "iskra" wiele za kluczowy dla stosunku, powiedziała. Podejście jest bardziej efektywne i realistyczne niż zmaganiem się po kilka starych zdjęć ludzi na serwisach randkowych lub starając się rozmowy w barze.

Naklejki zderzak, że flirtuje wykorzystania jako ID kosztować $ 4.99, choć oszczędny ludzie mogą wydrukować własne w czerni i bieli na naklejkami, powiedział Ilyse Shapiro, publicysta witryny w Wynnewood, Pa

Założyciele witryny są planujesz oferuje naklejki na zderzak tęczy gejów. Może to być oszczędza czas ludzi jak jeden Fort Worth, Texas, kobieta, 24, którzy zarejestrowali się na stronie, aby szukać innych kobiet.

Niektóre osoby ubiegające się o romans wolą flirt bez ruchu na stronie internetowej jako pośrednika.

Miesiąc temu, Angela Clements drukowane karty z jej imię, jej numer telefonu i zdjęcie róży wydrukowane w kolorze różowym. Dała karty do około tuzina ludzi.

"It's all about multitasking", powiedział Clements, 35, asystent wykonawczy, który pracuje w telekomunikacji. "Uważam, ten wykorzystuje swój czas."

Po tym wszystkim, przeciętny człowiek w Dallas-Fort Worth tkwi w ruchu około 60 godzin rocznie - w kraju impasu szóstym najgorszym, zgodnie z Texas Transportation Institute.

Clements powiedziała, że jej bezpośrednie podejście doprowadziło do przyjemnego dat.

Ale niektórzy faceci błędnie postać, "szybki samochód, dziewczyna szybko", kiedy jej miejscu srebro Pontiac G6 z szyberdachem.

Niektórzy ludzie są denerwował przez uwertury w ruchu, w tym Matt Hurd, 31, instalacyjnych, grzewczych specjalista klimatyzacji.

Podczas gdy w jego samochód na światłach, dostrzegł kobieta patrząc na niego w jej lustro boczna.

"Widziałem usta ruchu i myśleli, że w pierwszym ocenzurowano", powiedział. "Jechałem szybko i zdała, ale utkany i obecnie samochody się do mnie dostać. Jechała mój zderzak, a następnie zatrzymał się i nadąża za mną. Musiałem patrzeć na, a następnie zrobiła sygnał telefonu."

Wyciągnął się i podała mu kartkę z komunikatem "Wanna Be Friends? i jej nazwisko i numer telefonu.

Hurd powiedział, że woli mniej agresywnych kobiet.

"To mnie zaniepokoiło," powiedział. "Myślałem, że może chciała zwabić mnie do swojego legowiska więc ona i jej mąż może mnie zabić."

Dobry punkt, powiedział Tommy Williams, szef policji w Kennedale, Texas.

Flirt może być pan lub pani prawo - lub stalker albo, co gorsza, powiedział.

Clements powiedziała, że nalega na spotkanie człowieka w miejscu publicznym. Że nie rozdają swoje karty po zmroku. A ona zatrzasnęła na hamulce, mówiąc w przenośni, gdy 20-coś chciał ją spotkać w hotelu przy 230: jestem

Zdarza się, że jej szanse mają problemy.

"Jeden człowiek tylko myśli starałem się powiedzieć mu, że opony", powiedziała.

Litz ale powiedział, że zamieszanie się wyjaśni, jak słowa wychodzi.

"Jeśli podoba Ci się wygląd danej osoby oraz, że pierwszego kontaktu oczu i nie próbowały się wściekłość dróg, może na drugich światłach można utrzymać kontakt wzrokowy i sprawdzić, czy można dostać jakieś żarty chodzi bez awarii "Litz powiedział.

"Jeśli możesz to zrobić, to dobrze wróży na przyszłość komunikacji."

Terry Lee Goodrich, McClatchy News Service