czwartek, 27 maja 2010

Przewodnik Sexy SMS-y


Muszę przyznać, że nie jestem ekspertem w "sexting" - to trudne połączenie SMS i cyberseks. Jednak miałem pewne doświadczenie z medium, które może wynosić od bałamutny tekstów do grafiki lub wymiany na prowokacyjne zdjęcia nago które mają paskudny sposób, aby ich droga do Internetu (hello, Vanessa Hudgens). Osobiście uważam, że wszelkie próby sexy wymiany tekst niewygodne, a co gorsza nie ma ich pisemny zapis rozmowy bardzo niewygodne. Nieważne jak sexy coś może być za pierwszym razem, nic tylko bym chętnie uczestniczą w pijany nie jest coś chcę przeżyć następny dzień.

Ale bez względu na moje własne przemyślenia na temat sexting są, myślę, że wszyscy mogliśmy wykorzystać pomocne przypomnienie tego medium. Po akwizycji kilku bliskich przyjaciół i źródeł, mam pochodzić z niektórych nakazów i zakazów:

Nie próbuj sexting z kimś, kto nie ufasz. I nigdy, przenigdy nie wysyłaj zdjęcia, chyba że naprawdę zaufania osobę. Nawet chłopak może pokazać swój telefon do przyjaciela, przesyłanym do Facebook lub blog, a nawet zapisać do późniejszego wykorzystania. I jeśli kiedykolwiek stał się sławny ze względu na czas spędzony w reality show, to naprawdę problem.

Jeśli zdecydujesz się przesłać zdjęcia, próbują na niepowtarzalne zdjęcia, które nie pokazują twarzy lub znaków identyfikacyjnych. Utrzymać pełne możliwości kontroli, podczas gdy coraz twórczy w tym samym czasie.

Czy jest zalotny, ale nie zbyt do przodu. Podobnie jak w rzeczywistym życiu interakcji, to zabawa się prześladowca, ale można być realizowane od czasu do czasu również.

Chodzą tylko w zakresie nie masz nic. Nie daj się do rozmowy facet mówi lub robi coś, czego nie chcą. I pamiętaj, nie będzie zapisu rozmowy, gdy skończysz, że można go używać lub do innych celów później.

Do końca rozmowy, jeśli uważasz, Icky. Ale z drugiej strony, jeśli masz zabawy, iść z nim.

Nie podzielić się nim z przyjaciółmi. Hej, ty nie chcesz, żeby to zrobić albo.

Lub, zapomnieć to wszystko i robić to, co mój jeden kolega zaleca: "Tylko nie rób tego!"

Britney fik en ny dato