poniedziałek, 3 maja 2010

Najgorsze prezenty dla nowych relacji


Jeśli miłość jest w powietrzu z nowych stosunki wykraczające znacznie przed wakacjami, Yahoo! Towarzyskie ma kilka rad, jak zagwarantować, że zostanie na drodze, unikając dary, które mogą zabić romans.

Kristen Sasser, Yahoo! Online Towarzyskie "ekspertów celownik, ułożyła listę top 10 najgorszych prezentów dla nowych relacji po zadaniu użytkowników sieci Web na propozycje. Znalazła dając biżuterii, szczególnie pierścionki, na szczycie listy, ponieważ mogłaby ona odbiorcy do bardzo nerwowy i spowodować ich zablokowanie. "Dar wyraża wiele innych, jak ludzie postrzegają i jak są myśli o nich więc może być punkt sprawia, że związek lub przerwy," powiedziała. "Jeśli nie dołoży do niego myśl, zaczniesz się zastanawiać, czy im zależy na tyle, aby to działało.

Zakup odzieży lub bielizny był zły pomysł, ponieważ daje zły rozmiar może spowodować różnego rodzaju argumenty.

cliche coś się jak kwiaty lub czekoladki, ponieważ był poza pokazał trochę myśli.

Yahoo! Rzecznik Towarzyskie "powiedział Jason Khoury zwierząt również nie-go strefy. "Ktoś napisał w o tym, jak otrzymał Bunny Rabbit od kogoś właśnie rozpoczęto na celownik i zmarł następnego dnia. To jest naprawdę zły omen," powiedział.

Prezenty kupił dla siebie przebrany za obecny również tendencję do spadku mieszkanie. "Jeden facet kupił swoją nową dziewczyną Nintendo Wii, ale nigdy nie była osoba, gry on zaś wszystkie inne konsole w domu i przyniósł na Wii zachować w jej domu. Trzeba zapytać, kto to jest? " powiedział.

Oto Top 10 listy, które nie zostały zatwierdzone przez Reuters:

1. Chyba że planujesz proponuje, uniknąć gifting biżuterii, zwłaszcza pierścienia, jak postrzegany poziom zaangażowania może zastraszyć swoją ukochaną.

2. , Podczas gdy pierścień może być uznana za burtę, coś bezosobowego, takich jak urządzenia kuchenne lub dar karty, może być rozumiane jako bezmyślne lub nieszczere.

3. Uniknąć gifting bielizna dla pierwszego święta razem. Można uznać za zbyt intymne i wysyłają fałszywe wiadomości.

4. Gifting coś egoistyczne, takie jak bilety na imprezy sportowe, gdy wiesz, że jest ważne dla ciebie nie jest fanem sportu mogli przekazywać, które mogą być bardziej skupiona na własnym interesie niż osoby, otrzymujesz dar.

5. Przedmiotów związanych z pracą, które promują efektywność w urzędzie powinny być ogólnie unikać. Dlaczego warto przywołać pracować podczas wakacji, które jest czas na relaks.

6. Odzieży może być obraźliwe, zwłaszcza jeśli nie są pewni co do wielkości zakupu.

7. Zwierząt na prezenty są na ogół złe pomysły, chyba że znasz osobę bardzo dobrze. Zwierzęta domowe są ogromne zobowiązania i zbyt poważne dla pierwszej wakacje.

8. Re-gifting nigdy nie jest dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli jest to dar od przeszłości związku.

9. Zapomnieć komunały, takie jak pudełka czekoladek lub kwiaty. Pokazują one, że niewiele wysiłku.

10. Unikać prezenty, które mogą sugerować, że jest ważne dla ciebie musi zmienić coś o sobie, takie jak ubrania wykonywania lub sprzęt do ćwiczeń, które mogą powiedzieć, że on nie wygląda dobrze na tyle siebie.