piątek, 23 listopada 2012

Jak nie zbliżać wyłączności


Wiesz, że głupi, mówiąc: "zakładając sprawia tyłek ty i ja"? Nienawidzę tego, mówiąc, że to irytujące, ale w przypadku randki, to prawda. Możesz być o omigodtheverybesttimeofyourlife randkowy to nowe i wspaniałe stworzenia. Możesz być spędzać każdy weekend na swoim miejscu, a co głupie shmoopy oczy na siebie na kolację i hokeja migdałków w parku jak nastolatki, ale to nie czyni z niego Twój boo. Przynajmniej dopóki nie rozmawialiśmy i oboje zgodzili się na warunki korzystania z usługi dla Twojego związku.

Jak mam o tym wiedzieć? Oh, bo zrobiłem ten błąd wcześniej. Zbyt wiele razy. Pierwszy raz zrobiłem to było, gdy miałem 18 lat. Odszedłem na lato po moim pierwszym roku studiów, przy założeniu, że litery i pakietów i emaili mój koleś wysłał mnie oznaczało to, że były w poważnym, związek popełnił. To nie dla mnie - ale nie dla niego. Kiedy wróciłam do miasta w upadku - faktycznie, przed upadkiem, bo brakowało mi go tak bardzo - on nagle opuścił mnie dla dziewczyny, która mieszkała po drugiej stronie korytarza. Nosiła pasiaste podkolanówki i grał na gitarze. Chciałbym oglądać go przyjść odwiedzić ją przez mój wizjer. To było okropne. Ona później słynna gwiazda rocka i rzuciła go. Oh, KARMA.

Powinny nauczyłem wtedy, ale ja nie. Dowiedziałam się, że dziewczyny, które noszą pasiaste podkolanówki są kłopoty, tak, ale nadal czyni założeń o wyłączności do dnia moich 30. i zwykle skończyło się w tyłek, który dostał moje uczucia boli. Po moje 30 urodziny, postanowiłem wziąć odwrotne podejście i wychodzi z mojej drodze do opuszczenia mojego zaplecza szeroko otwarte aż koleś poruszył temat wyłączności.

W moim ostatnim stosunku, na przykład, ja nadal na bieżąco liczbę facetów aż do samego dnia mieliśmy porozmawiać, trzech miesiącach randek. Myślałam jakoś ta przyjaźń wiele rzeczy, ludzi i nie popełnia się zbyt szybko miał czuję się silniejszy. Nie. To sprawiło, że czuję się jeszcze bardziej z osła, tylko w inny sposób. Juggling tych facetów, sortowania przez różne odcienie opieki nad nimi, próbując zbudować połączenie z ich wszystkich na raz, starając się zaplanować kilka dat w tygodniu, opuścił mnie leżącego zasnąć w nocy, zmęczeni, z mojego brzucha w węzłach, martwiąc o czyjąś drażliwością. Kiedy w końcu stał się wyłącznym, myślałem, że wszystko to cierpienie było warto. Ale mój ekskluzywny facet skończył dumpingu mnie kilka miesięcy później. Moje uczucia nadal boli.

Po tym wszystkim, podjąłem decyzję dla siebie: Mogę tylko pory jedną osobę na raz. Powiedział, że nie należy zakładać, że jestem z tym wyłączne jedną osobę.

Ostatnio moje stanowisko w tej sprawie był badany. I zostały randki kogoś naprawdę lubię na około miesiąca. Zaraz po tym udaliśmy się na naszej pierwszej randce, spotkałam innego faceta na weselu uczęszczałem. Wymieniliśmy numery, słyszałem od Guy Wedding kilka dni później, a on poinformował mnie, że był po operacji i będzie z eksploatacji na kilka tygodni. W tym czasie, zgarnął sześć więcej wydarzeń z pierwszym facetem, Data, czyniąc go szósty Guy Data. Nasz związek rośnie. Kiedy Guy Wesele było zdrowe i zadzwonił do mnie, aby datę, wpadłam w panikę.

To było zbyt wcześnie, aby mieć rozmowy wyłączności z szóstej Guy Data, ale zbyt daleko dla mnie, aby pójść na randkę z kimś innym. I był szósty Guy Data chodzić z innymi dziewczynami? Co zrobić, jeśli on był, a ja nie? Czy to znaczy, że jestem bardziej do niego niż on do mnie? Miałem zamiar wszystko zepsuć poprzez niewłaściwą decyzję?

Jestem nudny cię ze szczegółami moje randki life / nerwica. Przepraszam. Pozwól mi wskoczyć do lekcji. Oto co wymyśliłem: I zbliża ten dylemat celownik w niewłaściwy sposób. Nie chodziło o wyłączności, to o podmiotowości.

Zdałem sobie sprawę, że zawsze czuł się tak niespokojny przed - albo przy założeniu wyłączności lub będzie w mojej mocy, aby być non-exclusive-bo nie wykonując biuro w moim życiu randek. Spotykałem wielu ludzi prewencyjnie, aby uniknąć zranienia lub byłem zakładając wyłączność aż facet potwierdził inaczej. Punkt jest: Czekałem na kogoś innego do podjęcia decyzji o tym, co czuliśmy się jak dla mnie. Jak głupi jest?

Tym razem postanowiłem, że czekał na nikogo, ja podejmę decyzję w oparciu o to, co było wygodne dla mnie, niezależnie od tego co szósta Guy Data robi. Skontaktowałem Guy Ślub i powiedziałem mu prawdę: Że odkąd się poznaliśmy, że zostałem spędzać czas z kimś innym, i to było w porządku dla mnie, aby iść na randkę. I wiecie co? To było wyzwalające.

Może szósta Guy Data nie zrobiłby taką samą decyzję jak ja, gdyby był w podobnej sytuacji. Może poszedłby na dzień. To jest OK. Szósta Guy Data jest po to, co czuje dla niego. On może pory innych ludzi, czy to co on musi zrobić. I nie mogę bieżąco innych ludzi, czy to, co czuje się w prawo, aby mnie.

W tym wszystkim chodzi? Nie ma prawa decyzji można dokonać, w odniesieniu do randki z innymi ludźmi, które sprawiają, że czujesz się mniej wrażliwe, gdy poznanie kogoś. Taka jest prawda. Ale to, co mogę powiedzieć na pewno: Bycie uczciwym, co czuje się w prawo do Ciebie sprawia, że ​​sposób łatwiej spać w nocy.