piątek, 10 czerwca 2011

Zobacz Men Twarze Sexy Photos - Just Non cyce i dupa.


ATLANTA (AP) - Wbrew powszechnej opinii, ludzie są bardziej skłonni patrzeć na twarz kobiety przed innymi obszarami patrząc na zdjęcia nagich kobiet, wynika z badania przeprowadzonego przez naukowców Emory University. A kobiety będą patrzeć na zdjęcia heteroseksualnych dłużej niż mężczyźni, badanie wykazało.

Oba wyniki, opublikowane w czasopiśmie Hormony i Behavior, rzucić światło na stosunek seksualny, które naprawdę nie są takie tajemnicze oceniane w świetle naukowych, Kim Wallen Emory psycholog powiedział.

Wallen i jego dawny student, Heather Rupp, pokazał jeszcze zdjęcia seks pary do 30 kobiet i 15 mężczyzn w wieku 23 i 28. Każdy było sfałszowane się z high-tech eye-tracking do środka, w którym jego wzrok poszedł pierwszy, i jak długo przebywali.

Mężczyźni udał się prosto w twarz i zwlekał chwilę, ale większość kobiet bardziej byli zainteresowani aktywnością seksualną. Ile więc zależało od tego czy brali hormonu wypełnione pigułek antykoncepcyjnych.

Ci, którzy byli, Wallen powiedział były zainteresowane ogólny pogląd na zdjęcia i "w tle" przedmiotów, takich jak biżuteria, ale kobiety nie na pigułki byli bardziej zainteresowani obszarach zwykle objętych odzieży.

"Eye-tracking dane sugerują, że to, co kobiety zwrócić największą uwagę był od ich stanu hormonalnego," powiedział Rupp, teraz Kinsey Institute w Indiana University Badań Sex, Gender i reprodukcji.

Wallen i Rupp, że ich badania sugerują, że wzrost mężczyzn uwagę na twarze mogą być związane z wyższym aktywacji w jądrze migdałowatym, część mózgu, która przetwarza informacje emocjonalne i emocje.

Kobiety mogą powiedzieć, patrząc na nagich mężczyzn, czy są pobudzone, Wallen powiedział, ale kobiece ciała nie wykazuje dużo.

"To tajemnicze, ale wyraz twarzy jest jednym ze sposobów okazywania wskazanie zainteresowania i przyjemność z seksu," Wallen powiedział.