środa, 29 grudnia 2010

Niebezpieczny świat randek online


Darmowe Ugg Boots (krótkie lub Wysoki, 1 Pair za granica osobę). Niestety, ludzie, ale ta oferta jest dostępna dla ludzi, którzy mieszkają w Stanach Zjednoczonych tylko za wysyłkę powodów.

Baltimore - W tym tygodniu, odważna Joan Allen braved pustkowia randki online i wraca z niej niebezpieczną wyprawę, aby o tym opowiedzieć.

Joan: Byłem na moim pierwszym dniu Match.com w zeszłym tygodniu i chciałby podzielić się czerwonych flag sygnałów. Przede wszystkim, człowiek zapytał bardzo osobiste pytania, takie jak â € œWhy mieć nigdy nie wyszła za mąż? Youâ € ™ re pięknych i inteligentnych, â € i â € œWhat czerwone flagi sygnały zauważyłeś o mnie? Â € To była nasza pierwsza randka, i czułem się jak był wywiad mnie. Postanowiłem nie miałem nic do stracenia, więc odpowiedziałem mu szczerze. I powiedział, â € śThe pierwszy sygnał czerwony-flag jest youâ € ™ ve po prostu miał dwa podwójne martini, i będę o Twoją drinking.â € Jego odpowiedź? â € siostra œMy jest alkoholikiem, ale Iâ € ™ m nie. I IA ™ € nie zamierzam change.â € trzeba dodawać, że nigdy nie usłyszałem od niego.

Dan: Brzmi jak data pracował doskonale. Dla mnie pierwszym terminie jest sytuacja wywiad: kim jesteś, co ty o, teraz wstać i dać nam spin. I dona € ™ t, że jego pytania, czy twój były nie na miejscu, jak dowiedział się jak co potrzebne, aby wiedzieć, â € "i ISNA € ™ t to lepiej to zrobić tuż nietoperza, a nie w dół drogi po youâ ™ € byłeś celownik tej osoby pięciu lub sześciu miesięcy?

Joan: Kiedy powiedziałem moim przyjacielem Carol o moim dniu, zaproponowała kilka z jej ulubionych czerwonych flag znaki o internetowych randkach mężczyźni ™ € whoa nigdy nie byłeś w związku małżeńskim, którzy dona € ™ t zadzwonić, gdy mówią, że będzie, mężczyźni którzy są bardzo krytyczni, mężczyźni, którzy mówią negatywnie o ich byłych małżonków, a najlepsze na â € "po trzecim lub czwartym dniu z tego samego człowieka, po powrocie do domu od tej daty i sprawdzić pocztę e-mail i okaże się, że hea € ™ s już online na czacie z innymi kobietami.

Teraz panie, śpiewać na melodię â € œMy Ulubiony Things.â € â € œWhen hea € ™ s ujemne, gdy hea € ™ s sprytne, kiedy wona € ™ t połączenia z powrotem, daj konta wygasa z meczu, i to wona t ™ € wydają się tak bad.â €

Dan: To Iâ € ™ ma spaceru czerwona flaga, a Iâ ™ € m 44 i nigdy nie był żonaty ... i ty też nie byłaś! Właściwie wszystkie te stosuje się do kobiet. I hereâ € ™ sa kilka: kobiety, którzy piszą, wyrażają zainteresowanie i znikają z powierzchni ziemi. Kobiety, które biorą za pewnik. Kobiety, które cana € ™ t czynienia z many € ™ s koleżanki. Kobiety, które mówią youâ € ™ re świetnie, ale potem zacznie spadać od komentarzy na temat ubrania, włosów, do domu â € "panie, mężczyźni mogą być grudkowate, ale Weâ € ™ re nie bryły gliny na formy; nas jak my lub podejmuje się gdzie indziej. Kobiety, które zobaczyć postrzegane zniewagi w każde słowo czy gest przeprosin i popytu, darmowe obiady i pedicure, ale nie mają problemów spada bomba atomowa przedsiębiorstw obelgi o wyżej ubrania, włosów, do domu, a jeśli przeprosiny Żądamy, zostali poinformowani Weâ € ™ re jest wimpy.

I dona € ™ t myślę nigdy nie był żonaty liczy się jako czerwona flaga. Zazwyczaj jest to forsowane przez ludzi, którzy są małżeństwem, sobie sprawę, że zrobił głupi błąd, rozwiedli się i teraz przyjąć, że â € œmisery kocha companyâ € pojęcia, zachęcając wszyscy wokół nich, aby zrobić to samo głupie rzeczy. Myślę, drodzy Joanie, że ty i ja jesteśmy zbyt inteligentni, by poślubić tylko ze względu na małżeńskim. Chcemy, aby osoba, która jest dla nas najlepsze na wszystkich poziomach, emocjonalnie, psychicznie, fizycznie, duchowo, tak, że jeśli i kiedy to się żenić, to raz na zawsze!

Joan: Amen!

Dan Collins jest śmiertelnie jednego 40-coś pisarz i lokalnych maven PR. Joan Allen jest znakomity nadzwyczajny swat i autor â € œCelebrating Single i Pierwsze Love Right: Od impasu do Soulmate.â €

Bekaret Rehin ?? yok mu?