piątek, 24 września 2010

Top 15 Dating błędy facetów


Dobra chłopaki, panie muszą przekazać je do Ciebie - możesz zrobić wiele rzeczy, aby nasze serca omdlenie. Zaskoczyć nas podjęcie inicjatywy zaprosiła nas na obiad - gdzie będziemy niewątpliwie zjeść romantyczna kolację przy świecach, rozmawiać godzinami, paszy łyżkę creme brulee siebie - poczekaj chwilę, są przyjaciółmi z uczelni o siedzieć z nas? I zastanawiasz się, dlaczego jesteśmy mad później. Oczywiście, czasem wyjazd faceci własną grę z pań, nawet nie wiedząc o tym. Oto lista najczęstszych błędów facetów celownik - dzięki czemu można zachować swoją grę w ryzach.

7 Things w mieszkaniu, które będą Scare Guy Away

1. Zbyt zaborcza

Stop. Wystarczy, stop. Jeśli dziewczyna spotyka się z ty, ona oczywiście chce być z tobą doofus - nie trzeba do niej zadzwonić co godzinę, uciekać się do skrajnych PDA, aby pokazać światu, że jest twoje, ani być na plecach cały czas o niej znajomym facetem. To nie jest słodki, to duszno, i nikt nie chce do tej pory facet tak. Tyle tylko, że laska z Twilight - domyślamy jest kilka tu i tam, które są w tej całej creepily zaborczy, podduszanie, super ofertę zazdrosny.

2. Powierzchnia brutto

dorm room, mieszkanie, dom, domek, rodziców piwnicy - tam, gdzie mieszkasz, nie ma żadnego wytłumaczenia na to, aby być brudne. Nie, to nie musi być-Suzy domem "czyste, ale będzie ona dostrzec okruchy Doritos od wczoraj w nocy, strona March Madness, puste puszki po piwie, a bał brudne skarpetki zaśmiecanie podłodze. Podczas gdy twój przyjaciel pani nie należy się wyłącznie celownik w oparciu o przestrzeń życiową, przyzwoicie clean room pokazuje jej, że nie tylko dbać o siebie, ale także umieścić w wysiłku, aby ją czuć w swoim domu.

3. Zachowując się jak twardziel

O, masz mięśni i testosteronu? Nigdy nie zauważyłem. Nie, naprawdę, no dalej chłopaki - dziewczyny wiedzą to, wiesz, że i inne chłopaki wiedzą. Jesteś człowiekiem, grrrrrr. Więc dlaczego niektórzy faceci start głupie, niepotrzebne bójki (-Chodź w moim bracie ")? News flash - walczy tylko przerażają nas, a nie pod wrażeniem. Tak tylko że wszystko gra i zapisać każdy stres.

Jak przetrwać Food Court Airport

4. Działając inaczej wokół znajomych

Połączenie dwóch światów przyjaciół i GF to delikatne zadanie (jedno, że większość facetów wydaje się bomby). Podobnie jak w głównej wycisnąć nie chce 411 o hot chick swoim ex-bractwa kumpel związał się z ostatniego weekendu, to samo dla bros nie chcą słyszeć o najnowsze wycieczka postarzania. Zagraj to fajne, prowadzi rozmowy neutralne, a Twoi znajomi będą jak nowe dziewczyny jak to zrobić (i miejmy nadzieję, że nie tak bardzo).

5. Mówiąc zrobią XYZ nie po drodze

Każdy z nas ma telefon komórkowy, w tych dniach. Poważnie, jeśli nie wskoczył na 21 modą wieku jeszcze to prawdopodobnie nie czytasz i jest bardziej prawdopodobne, zaszył się w górach połowu ryb gołymi rękami, a posiada zapasy. Sprawa w punkcie - jesteśmy zakłady masz dostęp do telefonu. Więc przestań się wymówki i zadzwoń do dziewczyny, kiedy mówisz, że będzie.

Ćwiczenia i wspólne Excuses Dlaczego nie mają racji

6. Flirting with / sprawdzanie innych kobiet

Większość kobiet ma lekkie przypadku-green eyed monster ", ale jest to stosunkowo łatwe do utrzymania zwierzęcia w zatoce - chyba, że podano tylko przyczyny. To szybki rzut oka na kelnerka "cha-chas? Będąc zbyt przyjazne swoim współpracownikiem nokaut? Mówiąc trochę za dużo o Megan Fox? Tak, ona uprzedzenia. Dostajemy, że masz hormony - uwierz nam, naprawdę, za (zwłaszcza jeśli chodzi o osobę, której nazwisko jest Badgley, Pitt, lub Damon) - ale zrobić sobie przysługę i utrzymanie ich pod kontrolą wokół nas, zazdrość będzie jego tylnej głowy. I tak, będzie się brzydkie.

7. Baby Talk w łóżku

Urban Słownik definiuje dziecko jako talk-bełkot Cutesy zna 1. Niemowlęta i 2. Dorośli mówienie do zwierząt i dzieci. "To dziwne zjawisko naprawdę, gdy rośnie dorosłych przekształcić gaworzenia idiotów w ładnej twarzy ich zwierzęta. To powiedział, a to miłe, ze szczeniętami i zające, dziewczyny nie chcą być wypowiedziane w ten sposób - szczególnie w sypialni.

8. Spodziewa się działać jak twoja matka

W skrócie - kobiety są pielęgnowaniu stworzeń. Czasami ludzie próbują nadużywać swojej firmy i zacząć traktować ich bardziej niż matki dziewczyny - zwłaszcza w sytuacji konkubinatu. Po tym wszystkim, że tam nie ma się mama wymiana - posprzątać po ciebie, weź do czyszczenia na sucho, lub-make you sandwich "(dzięki nastoletnich chłopców wszędzie utrwalając ten seksistowski komentarz). Krótko mówiąc, człowiek się mama chłopca i uzyskać działać razem.

9. Letting swoim znajomym dyktować swoje życie

Panie otrzymają ją - twój bros, brahs, wingmen koledzy, przyjaciele, itp. są naprawdę ważne. Co kobietom naprawdę obciążających jest jednak to, kiedy Twoi znajomi dyktować swoje życie. Ever podjąć radą przyjaciela jak-make zazdrosnego ją odzyskać "Wow, dobry człowiek? - Ona po prostu rozpadł się z Tobą. Zobacz, podczas gdy ich intencje mogą być dobre, to nie są eksperci, i dziewcząt wolałby, aby omówić swoje problemy z relacjami z nimi, zamiast.

Zdrowe Zmiany w stylu życia to Make Your Man z

10. Zagrożony przez swoją pracę

Czasami wydaje się, że najlepszym sposobem na sprawdzenie człowieka zobowiązanie nie jest do sprawdzenia jego reakcji, gdy jego innych znaczących jest w wysypisk - w końcu każdy może dostarczyć lodów i wypożyczonych filmów - ale miernik jego reakcji w obliczu sukcesu. Jeśli jest szczęśliwa BF jego GF, to zdecydowanie opiekun. Jednak zbyt często, są zagrożone przez mężczyzn kobiety sukcesu - dwa słowa, chłopaki - nie cool.

11. Obłudne norm

Nikt nie lubi hipokrytą. To irytujące, rób co mówię, nie to, co robię "mentalność traci szybko zasługi - zwłaszcza, gdy przekłada się na relacji. Albo spełniały standardy pojedziesz na nią, albo ryzykujemy, spadając jak kontrola.

12. Nie mając własnego życia z dala od jej

Naukowo rzecz biorąc, w pierwszych sześciu miesiącach dating, dopaminy i serotoniny szczytowych poziomach, tworząc z obsesją na punkcie innych znaczących. Po przejściu z tej fazie, to czuje przywiązanie do swojego partnera głęboko, ale często rozpoczynają prowadzenie interesów, które stały na poboczu. Tylko nie zapomnij etap, na którym rozpocznie realizacji tych innych interesów. Nikt nie lubi potrzebujących facet.

Makeover Wiosna: 10 sposobów na świerku na mieszkanie

13. Wychowywanie poprzednich związków

Mówiąc o ex dużo - zarówno w pozytywnym świetle, jako w-I 'm całkowicie w zgodzie z sytuacji ", lub w negatywnym świetle - to znaczy, nie mogę uwierzyć, że w I dnia - -" wysyła jeden bardzo jasne, niepokojąca wiadomość - nie nad jego ex. Wychowywanie przeszłości dziewczyny do wykorzystania jako amunicja w walce jest okropny pomysł - bo chcesz rozpocząć WWIII. Nie musisz się ignorować jej istnienia, ale też nie trzeba wychować swoje imię w każdym Convo, albo.

14. Leczenie innych słabo

Kiedy ludzie po raz pierwszy celownik ktoś przypadkowo i stara się przekonać ich, jedno z głównych czerwona flaga jest w przypadku leczenia osób słabo. Choć mamy nadzieję, że nie pójdzie tak daleko, aby umieścić kelner przebiera w headlock, po prostu niegrzeczne taksówkarza lub dokonania sceny w kasie martwi panie, że mogą być celownik narcystyczne psycho.

15. Zawyżone ego

Jeśli chodzi o randki, wielkie ego = duży wyłączania. Nikt nie lubi know-it-all z zawyżone poczucie własnej. Kiedy ludzie mówią wielkiej gry lub pochwalić ostatnich podbojów, to sprawia, że dziewczyny zastanawiam się, co one nadmiernej rekompensaty - i są szanse, że nie pozostanie w relacji wystarczająco długo, aby dowiedzieć.

On-line Dicas para executivos ocupados