wtorek, 13 lipca 2010

Razem oprócz


Kiedy Kelley i Brendan James twierdzi, że ich małżeństwo śluby w czerwcu, mogliby obiecał miłość, honor i pielęgnować "dopóki śmierć nas nie strony, a nawet jeśli wielkie możliwości podjęcia pracy, która przychodzi do nas żyjących w różnych miastach.

W tym miesiącu dwa dołączy do coraz większej liczby podwójnej kariery par, które oddzielone są małżeństwem, ale przez większość czasu ich pracy. Demografowie raport, że nie więcej niż 1 mln w Stanach Zjednoczonych, postać, która nie zalicza się osób w długoterminowych relacji, które nie są małżeństwem.

Brendan, 30, miały możliwość wyboru w ruchu z jego firmy do Nowego Jorku, obaj zgadzają się, że jest to świetna okazja znalezienia innej pracy lub w Baltimore.

Kelley, 27, niedawny absolwent szkoły prawniczej, kocha swoją pracę w Towson w stanie Maryland, gdzie pracuje nad sporów sądowych i prawa rodzinnego. Ona po prostu zaczęła się latem, a jeśli przenosi się do Nowego Jorku będzie musiała zdać egzamin państwa bar zanim szuka innej pracy.

Ona martwi się o separacji, ale podjęliśmy doradców powiedzieć, co jest jednym z najważniejszych kroków w kontaktach z życia para podmiejskich: Ich set-in-kamień plan, gdy zobaczy siebie. To będzie coś mogą liczyć na i cieszymy się.

"Zdecydowaliśmy się nie będziemy, aby przejść weekendy", mówi Kelley, choć wiedzą, będzie to kosztowne i męczące przejazdu między Nowym Jorku i Baltimore co najmniej cztery razy w miesiącu.

Starsze zawsze musieli żyć poza tym ze względu na służbę wojskową i podróży do pracy. Co nowego jest to, że karier kobiet są tak samo ważne jak ich mężowie. Zmniejszającym się rynku pracy sprawia, że trudniej znaleźć równie dobrych miejsc pracy w tym samym mieście, a pary martwią się, że jeśli jeden z nich porusza się z innymi i ma gorszej pracy, niechęć będzie.

Tańsze i częstsze loty nonstop między miastami sprawiają, że dojazd do pracy wydaje się wykonalne. I choć są one od siebie pary mogą pozostawać w kontakcie łatwiej niż w przeszłości z e-mail, w planach sieć telefonów komórkowych oraz nowych technologii, takich jak Skype, darmowe usługi telefon internetowy.

Jednym z powodów dalekobieżnego relacji względu na wzrost jest, że wielu z nich start z internetowych randek. Dalekobieżnego relacji są tak powszechne, są one określone jako LDRs niechcenia.

Życia razem oprócz nie wydaje się już tak jak początek końca związku.

Nikt nie twierdzi, że o oddzielnych domów to najlepszy sposób na pobyt w miłości, ale naukowców są podzielone co do długoterminowych skutków LDRs.

David Popenoe, socjolog i jeden z dyrektorów Narodowego Rutgers University's Marriage Project, ma tradycyjne podejście: Pary lepiej, jeśli są razem na co dzień. Wskazując kraju wysoki współczynnik rozwodów, martwi się, że oprócz życia jest kolejnym z wielu nacisków na dziś małżeństwa. "To może być tzw punkt zwrotny".

Ale, dodaje, "To nie jest zwykle stały układ, a ty najlepiej jak potrafisz."

Jaine Carter, psycholog i współautor książki pracuje / pracuje (cartercarter.com, 1996), jest bardziej otwarty. Tylko korzyści, mówi, jest wzrost kariery każdego człowieka.

"Związek nie jest liderem w swoim życiu. Jeśli tam nie ma, nie jesteś tam. Jedyny sposób, to widziałem, jeśli praca jest ustalić termin.

Zaleca ona konkretnych zasad, które odwiedzają, jak Jameses zrobić, i ponownej oceny regularnie, czy styl życia podmiejskich działa.

Niektóre badania sugerują, że LDRs nie (lub uda) na temat w takim samym tempie jak inne związki. Dziesięć lat temu rozpoczął studia Gregory Guldner nietradycyjnych tych związków. Znalazł, mówi, że pary zerwać z różnych powodów, ale odległość nie wydaje się być jednym z nich.

"Badania prowadzone są stosunkowo rzadkie, ale powiedział, że do wniosku, że geograficzne rozdzielenie kryzys relacji nie potwierdza literatura."

Guldner, dyrektor Centrum Studiów nad długodystansowych relacji online clearinghouse informacji dla naukowców i innych, również, że ludzie nie są bardziej prawdopodobne, że sprawa, gdy są one oddzielone od swojego partnera. Jeśli ludzie będą oszukiwać, że będą oszukiwać.

Ale pary w LDRs martw się więcej o wierność niż mieszkać razem. Zaufanie jest problem.

Wbrew temu, co niektórzy badacze uważają, Guldner mówi, jak często wizyty pary lub rozmawiać przez telefon ma wpływu, czy będą razem. Ale pary, które wysyłają pisma odręcznego do siebie, są dwukrotnie bardziej trzymać się razem jako tych, którzy nie.

I jest jedna rzecz do relacji dalekobieżnych, badania wykazały: Pary w tradycyjnych relacji może nudzić się ze sobą seksualnie w czasie, podczas gdy w LDRs raport o bardziej ekscytujące życie płeć już tylko dlatego, że nie mieszkają razem.

Keith Pion, 33, i Angela Whittaker-Pion, 31, zarówno prawnicy, mieszkają razem w Canton, w stanie Maryland, ale podczas rekrutacji i dla pierwszych 16 miesięcy ich małżeństwa, był w lotnictwie w Tampa na Florydzie podczas gdy przebywał w Baltimore.

"Rozmawialiśmy o wychodzeniu Tampa," mówi ", ale sens jej zatrzymać, bo miała wspaniałą pracę".

Jego zadaniem było wstępne na okres dwóch lat, ale zakończył się w cztery lata.

Spędził tysiące dolarów podróży dwa lub trzy weekendy z miesiąc.

"Na pewno się do zabawy w weekendy," mówi. "To było jak podróż poślubną dużo. Ale te niedzielne wieczory, kiedy musieliśmy opuścić były trudne."

Zrobili punktu powołanie się każdej nocy, zanim poszedłem spać, a Keith wyśle Angela niespodziewanych prezentów, takich jak świadectwa dla leczenia uzdrowiskowego, aby dać jej znać, myślał o niej.

"Porozumieliśmy się wiele", mówi Angela. "To pomogło. Nie bierzemy się za pewnik, choć jesteśmy teraz razem. Nie zapomnieliśmy o tym."

Skutki stylu życia podmiejskich może wykraczać poza, jak dwie osoby oddziałują na siebie. Jeśli dzieci są zaangażowane jest to zupełnie inna Ballgame i zestaw problemów.

Większość badań dotyczących relacji podmiejskich włączyła biały, z klasy średniej, małżeństw. Anita P. Jackson, emerytowany profesor Kent State University, jest współautorem jednej z niewielu badań, który spojrzał na czarny pary podmiejskich, który myśli, problemy z ich twarzy.

"Jedną z rzeczy, która stała się", mówi, "jest to, że Afroamerykanie są zazwyczaj bardzo ukierunkowanego na wspólnotę. Living podmiejskich ograniczało ich styl życia i wywołało obawy o osobiste są w stanie funkcjonować i rozwijać się poza społecznością. "

Czuli, że nie ma wystarczająco dużo czasu na każdym miejscu stać się częścią jednej społeczności, a widzieli, że prawdziwy problem dla siebie, mówi.

Jednak, jako Kelly Bare, zastępca redaktora Tango, nowy magazyn o relacjach, mówi: "Wiele osób to robi. Nie mogą być szalony."

(Kansas City Star)

Online Dating liefert