czwartek, 10 czerwca 2010

Skeptic's Confession Of Speed Dating Experience.


Muszę przyznać, że moje myśli o szybkich randek byli sceptyczni co najlepsze. Słyszałem historie horror z jednej Żydówki o tym, jak szli w przypadku najwyższej nadziei i zakończony doświadczenie w Prozac.

Wiedziałem, że nie będę mieć takie same problemy jak pigułki popping kobieta przedmieściach jednego z moich dzieci. Faceci w stanie Waszyngton U. wiedzieć, że populacji kobiet jest silny i zdolny, a większość ludzi tutaj nie są zastraszani przez kobiety sprawność intelektu lub kariery. Dodatkowo, większość studentów U. Waszyngton nie są powyżej 30 lat. Większość naszych zegar biologiczny tyka i nie spieszyć aby do ołtarza jeszcze się nie rozpoczęły.

Więc kiedy wyszedłem przez drzwi Hillela i ogarnęło uczucie nudności, paniki i hiperwentylacji, nie byłem pewny, gdzie te emocje były pochodzą. I nie był sam - schowałam dwóch moich przyjaciół razem, w przypadku poczułem nagłą potrzebę Forsyth sprint w dół z powrotem do dorms. I tak naprawdę nie wierzą, że znajdę nikogo do tej pory, a tym bardziej do zawarcia małżeństwa. W najlepszym razie, myślałem, że mam dobre kolumny i pasz kilka zabawnych opowieści ludzi na moim piętrze.

Wtedy zdałem sobie sprawę, że podczas gdy Powiedziałem sobie, że moje oczekiwania były niskie, może ja naprawdę szukałem kogoś tej nocy. Nie jestem wielkim fanem jednego życia i żyję teraz to od miesięcy. Muszę przyznać, że poszukiwanie NJB (Nice żydowskiego chłopca) w dalszym ciągu, pomimo mantry wszystkich moich przyjaciół o tym, jak dobrze jest być jednym i za darmo.

Kiedy w końcu się go do szybkich randek pokoju, powiedziałem sobie, że byłem tam na moje kolumny. Czy mogę zrobić sobie wierzyć, że nie ma absolutnie żadnego ciśnienia i perspektywy, być może nie wydaje się, jakbym naprawdę siedział z tajnymi nadzieję na spotkanie z mężczyzną moich (i mojej żydowskiej matki) marzenia.

Byłbym leżącego gdybym powiedział, że znaleziono materiałów chłopaka w każdy facet, które spędziłem 2-3 minuty rozmowy do nocy. Chciałbym również leżącego gdybym powiedział, że nie był rozbawiony i intryguje każdego faceta, który usiadł naprzeciwko mnie. Był facet, który powiedział mi, że w armii izraelskiej i miał urazy kolana z pościgu arabskich. Potem był facet, który slouched tak nisko w fotelu, że czułem się jak byliśmy w szkole hebrajskiej na nowo i jestem nauczycielem przesłuchanie.

Myślę, że niski punkt procesu celownik nastąpił, gdy rozmawiałem z facetem, który nawet nie idź do mycia U. Kiedy zapytałem go, co jego głównych, powiedział mi, że to lew, oswajania. Poprosił o moje nazwisko i powiedział mi, że on mnie e-mail. Okazuje się, że również zwrócił moją suitemate jej adres e-mail. Co ciekawe, kiedy zapytała, co zrobił, nagle stał się autorem powieści homo-erotyczne.

W godzinę szybkich randek, miałem kogoś przypadkowo pluć na głowę, ktoś zapyta, czy jestem prawnych i kolejny skok man 6 stóp ode mnie, kiedy powiedziałem mu, że mono mojego roku studiów - liceum. Przez chwilę, myślałem, że eksperyment był biust. A następnie nowy facet usiadł. Nasza rozmowa wydawała się przepływ łatwo i czułem się o wiele bardziej swobodnie z tym facetem, niż się z pogromca lwa lub one-man system zraszający.

Podczas wędrówki z powrotem do Forsyth czterdzieści I wątpliwość, czy szybkich randek doświadczenie było warto. Moje gardło wyschnięte z rozmów z ludźmi tak wiele w tak krótkim czasie. W głowie mi podnosił wszystkie małe i mów "byłem zmuszony zrobić i zacząłem depresja. Czat może być zabawa na noc, ale co jeśli stało się moją rzeczywistością? Poznawać nowych ludzi jest zabawne, ale co jeśli nie znajdę Jestem jedna osoba ma być z?

Kiedy wszedłem na Facebook, aby sprawdzić, czy pogromca lwa w rzeczywistości chciał się ze mną skontaktować, zobaczyłem, że mam nową wiadomość. To właśnie z jednym facetem, którego nazwiska nie zapomniał, ten facet nie uznała jego eklektyczny zestaw cech osobowości i zainteresowań. Chciał ze mną spędzać czas z dala od niebezpieczeństwa szybkich randek.

Więc na koniec nocy, doszedłem do wniosku, że prędkość waluty nie było tak źle, jak uczynił to, aby być. Wszedłem w to, co uważałem za niskie oczekiwania, to hyperventilated i próbował uciec - ale ostatecznie skończyło nocy z poczuciem spełnienia. W najgorszym przypadku szybkich randek było ciągłości nietypowej rozmowy, śmiech napięte i kilka spotkań creepy. Ale w końcu, kiedy najmniej spodziewał, że rzeczywiście spotkał NJB. Oczywiście, nie jestem wysyłanie zaproszeń ślubnych jeszcze, ale nie jestem strąceniu albo wódki i pigułki.

Zrozumiałem, że życie może być bardzo podobny do szybkich randek. Każdy idzie do niego z jakimś oczekiwaniem, czy przyznać czy nie. W jednym punkcie lub innego, każdy może pluć, okłamał lub w inny sposób szkodzi niebezpieczeństwa randek. Jeśli nie zmienią się, aby przyciągnąć i jeśli ktoś ma trochę wiary, może skończyć się mile zaskoczony.