środa, 23 czerwca 2010

Miejscowość: Małżeństwo. Trasa: &rsauo; Ktoś s Guess.


Przez Hannah SELIGSON

Atak megaselling książek związek jak popełnione "Elizabeth Gilbert: Skeptic czyni pokoju z małżeństwem", która znajduje się w nr 9 w Nowym Jorku literatura faktu Times liście bestsellerów na tydzień 19 lutego i Lori Gottlieb's "rękę: w sprawie rozstrzygania dla pana Good Enough ", który jest w nr 18, może prowadzić do podejrzeń, że zaangażowanie kobiet-phobes i uberpicky daters są nowoczesne przeszkód relacji i małżeństwo.

Jeszcze w 2007 roku ankieta Meredith, badań i marketingu, stwierdził, że 73% kobiet urodzonych między 1977 i 1989 miejsce priorytetowe na temat małżeństwa. To brzmi dla mnie prawo. Jest to postawa, że pojawiły się ponownie w wywiadzie s przeprowadziłem z młodych kobiet na projekt książki o długoterminowe relacje stanu wolnego. W przeciwieństwie do naszych matek i boom hippie, który złamał zasady 50., moje pokolenie jest małżeństwo poglądach. Ale do wiadomości społeczeństwa młode kobiety są tak zmieszane, że droga do tego celu została zakryta, a czasem, zablokowany. Ci z nas, w naszych lat 20. i 30. wiedzieli, że spotyka i dostania się do relacji, która prowadzi do małżeństwa jest kręci niejasne, trudne, często bolesny i kłopotliwy.

Dlaczego więc "rękę" i "popełnione" znika z półek? Bo to, co wszystkich popularnych książek na ten temat zrobić przez lata, dziesiątki lat, a nawet stuleci: te określają szczegółowe zasady, traktując miłość, romans i związki tak, jakby te są wymierne i kontroli. Do młodych, jedna kobieta chce osiedlić się dzisiaj ma być na Dzikim Zachodzie datowania historii. Daters są drapieżnymi doradztwa w celu chaos, nawet jeśli pochodzi z książki, jak "za niego", że berates nich lub, jak "Zaangażowanie", twierdzi, że małżeństwo jest instytucją straszne dla kobiet (choć autor jest bardziej rzuca się w Jej pamiętnik to koniec).

"Ludzie rozpaczliwie poszukuje celu tam, bo chce być zaangażowana w relacji", mówi Jessica Massa, 26, który rozwija się WTFIsUpWithMyLoveLife.com, interaktywne forum, aby pomóc młodym ludziom sens ich związków lub ich braku. "Ale brak drogowskazów i wskazówki co jest bardzo trudno dostać się do miejsca, w którym kończy się w jednym".

Państwo mieszkają razem, ale tylko do czasu ktoś z was dostaje wielki oferty pracy w Londynie. Idziesz na kolację i do kina, ale nie są nawet pewien, czy to rzeczywista data. Nie ma już, że sprawa ma pilny charakter społeczny popycha pary do kolejnego etapu.

Tym bardziej paląca kwestia dla młodych kobiet randki dziś nie jest to, że są sceptycznie nastawieni małżeństwa lub zbyt wybredna, ale ich potencjał małżonkowie są w mniej pośpiechu, aby wziąć ślub niż są. W 2005 roku ankietę, "Coming of Age w Ameryce", które badanych 18 - do 24-latków, że kobiety miały przewagę na zapał: 55% powiedziało, że jak do zawarcia małżeństwa w ciągu najbliższych pięciu lat, w porównaniu z 42% mężczyzn.

Adam Rich, 29, redaktor Thrillist, codziennie e-mail blast kierowanie młodych ludzi, mówi wszystko niejasności jest z pominięciem tradycyjnego marszu do małżeństwa i daje więcej swobody faceci, jeśli chodzi o przypadkowe randki. "Ten cały zestaw wskaźników banał-call girl zapytać ją na drinka, a potem obiad dacie są coraz mniej normą randek. Co zrobić, jeśli on Facebook wiadomości jej spotkania w winiarni, gdzie mają one małe płytki? Gdzie to umieścić je na mapie drogowej do ołtarza?

Beth Bailey, autor "Od frontu ganek na Back Seat: Zaloty XX w. w Ameryce", uważa, że to może być bez precedensu w historii datowania i zalotów. "Brak przepisów i struktury w celownik oznacza to coraz trudniejsze, niż to kiedykolwiek dostać się do miejsca, w którym małżeństwo wydaje się oczywiste, następny krok", mówi.

Pani Massa mówi, że wiele książek na temat związków, że ma się "nie dają mi ukształtowanie terenu." Rich zauważa Pan: "Jeśli małżeństwo jest cel, to teraz coraz bardziej jasne, jak należy umieścić jedną nogą w przed innymi. "

Po prostu nie wina mojego pokolenia za brak prób. Gilbert winy Pani, Pani Gottlieb i im podobnym, którzy swojej własnej neurozy do reszty z nas.

Meer alleenstaanden zijn werkloos